(0532) 51-88-14
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Нарада з головними розпорядниками місцевих бюджетів в Головному управлінні Казначейства

Опубліковано 05 грудня 2019 року, 14:04

       5 грудня 2019 року Головним управлінням Казначейства проведено нараду з головними розпорядниками місцевого бюджету.

       Розпочала нараду заступник начальника Головного управління Казначейства Тамара Корсун, яка ознайомила присутніх з наказом Державної казначейської служби України №333 від 28.11.2019 "Про затвердження заходів щодо запровадження з 01.01.2020 Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та переходу на централізовану модель здійснення видатків усіх місцевих бюджетів у системі Казначейства".

       Заступник начальника управління бухгалтерського обліку – начальник відділу – заступник головного бухгалтера –  Стас Костирський зупинився на  питанні організації процесу відкриття та закриття рахунків, підключення нових рахунків до СДО, укладання договорів на розрахунково-касове обслуговування та обслуговування через СДО.

       Начальник управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів  – Наталія Пилипенко зупинилась на питанні здійснення видатків у зв’язку з закінченням бюджетного року.

       Про  актуальні питання подання звітності розпорядниками, одержувачами бюджетних коштів через систему АС Є – звітність розповіла   начальник управління консолідованої звітності Ірина Богданова .

       В ході наради працівниками Головного управління Казначейства надано відповіді на поставлені запитання.