(0532) 51-88-14
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Нарада з розпорядниками обласного бюджету

Опубліковано 10 грудня 2019 року, 14:15

10 грудня 2019 року Головним управлінням Казначейства проведено нараду з розпорядниками обласного бюджету.

Розпочала нараду заступник начальника Головного управління Казначейства Тамара Корсун, яка ознайомила присутніх з регламентом роботи системи електронних платежів Національного банку України та порядком роботи банківської системи України в період завершення звітного року.

Заступник начальника управління бухгалтерського обліку – начальник відділу – заступник головного бухгалтера –  Стас Костирський остановився на запровадженні з 01.01.2020 нового Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та переходу на централізовану модель здійснення видатків усіх місцевих бюджетів у системі Казначейства, питанні організації процесу відкриття та закриття рахунків, підключення нових рахунків до СДО, укладання договорів на розрахунково-касове обслуговування та обслуговування через СДО.

Начальник управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів  – Наталія Пилипенко зупинилась на питанні здійснення видатків у зв’язку з закінченням бюджетного року. Звернула увагу на проблемні питання, які виникають при здійсненні органами Державної казначейської служби України розрахунково-касового обслуговування.

Про  актуальні питання подання звітності розпорядниками, одержувачами бюджетних коштів через систему АС Є – звітність розповіла   начальник управління консолідованої звітності –  Ірина Богданова .

В ході наради працівниками Головного управління Казначейства надано відповіді на поставлені запитання.