(0532) 51-88-14
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Продовження робочих поїздок керівного складу ГУ ДКСУ у Полтавській області

Опубліковано 01 жовтня 2019 року, 17:12

Сьогодні, 1 жовтня Олег Чепурний разом з начальником управління консолідованої звітності Іриною Богдановою та начальником управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Наталією Пилипенко відвідали управління Казначейства у Решетилівському, Хорольському, Лубенському та Миргородському районах. Проведено робочі наради з колективами вказаних управлінь. Під час зустрічей було роглянуто питання виконання рішень колегії, посилення попереднього  контролю при взятті бюджетних зобов"язань за капітальними видатками, особливості здійснення контролю за видатками, що здійснюються у відповідності до Національної програми інформатизації. Обговорено процес переходу на нові банківські рахунки за стандартом IBAN. Надано методичну допомогу з питань контролю за авансовими платежами, виконанню рішень судів щодо стягнення коштів з бюджетних установ,  застосування КЕКВ при здійсненні окремих видатків. 

Обговорено питання щодо тестування процесу формування бюджетної звітності про виконання бюджетів усіх рівнів в АС "Є-Звітність" та перспективи роботи по складанню звітності.

Проблемними питаннями залишаються: підвищення швидкості каналів зв"язку, питання оплати праці та кадрового забезпечення, недостатність кошторисних  призначень для поточних ремонтів інженерних комунікацій та оплати послуг пов"язаних з підготовкою до опалювального сезону.