(0532) 51-88-14
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Робочі візити начальника ГУ ДКСУ у Полтавській області Олега Чепурного до управлінь Казначейства Великобагачанського, Шишацького та Котелевського районів

Опубліковано 03 жовтня 2019 року, 09:36

Під час візиту 2 жовтня Олег Чепурний разом з начальником управління консолідованої звітності Іриною Богдановою та начальником управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Наталією Пилипенко відвідали управління Казначейства у Великобагачанському, Шишацькому та Котелевському районах. Проведено робочі наради з колективами вказаних управлінь. Під час зустрічей було роглянуто питання виконання рішень колегії, посилення попереднього  контролю при взятті бюджетних зобов"язань за капітальними видатками, особливості здійснення контролю за видатками, що здійснюються у відповідності до Національної програми інформатизації. Обговорено процес переходу на нові банківські рахунки за стандартом IBAN. Надано методичну допомогу з питань контролю за авансовими платежами, виконанню рішень судів щодо стягнення коштів з бюджетних установ,  застосування КЕКВ при здійсненні окремих видатків. 

Під час зустрічі у Котелевському районі взяли участь заступник начальника фінансового управління Котелевської районної державної адміністрації Алла Сухіна, начальник сектору культури Котелевської РДА Тетяна Тертишна, в.о. селищного голови Надія Тимошенко.

                     Особливу увагу начальник Головного управління Казначейства звернув на проблемні питання, що хвилюють працівників, повідомив про можливі зміни в організаційній структурі територіальних органів, акцентував увагу на позитивному сприйнятті змін та ефективному використанні своїх знань, умінь, навиків, важливості збереження кадрового потенціалу Управлінь Казначейства.