(0532) 51-88-14
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Рой Олександр Анатолійович

Рой Олександр Анатолійович
Заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області

Народився 20 жовтня 1978 року у с.ЖолобокТалалаївського району Чернігівської області.

Вищу освіту здобув у Полтавському кооперативному інституті за спеціальністю „Фінанси”, отримавши кваліфікацію – магістр з фінансового менеджменту. У лютому 2009 року закінчив Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та отримав кваліфікацію магістр державної служби.

З 2001 року працює в органах Держказначейства. Обіймав посади провідного економіста відділу обліку лімітів видатків та контролю за виконанням кошторисів, провідного казначея, головного казначея відділу видатків правоохоронних органів та силових структур управління Державного казначейства у Полтавській області. У січні 2003 року призначений заступником начальника відділу видатків місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин управління Державного казначейства у Полтавській області.

З вересня 2006 року - начальник відділу видатків місцевих бюджетів управління видатків державного та місцевих бюджетів Головного управління Державного казначейства України у Полтавській області.

З листопада 2007 року по листопад 2011 року – працював на посаді заступника начальника Головного управління Державного казначейства України у Полтавській області.

З грудня 2011 року по цей час - працює на посаді заступника начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області